Kniha návštěv

Datum: 28.06.2010

Vložil: babí Inka

Titulek: hlavou zeď neprorazíš

Milá rodinko myších a mikich příznivců,
už vím a dovedu si představit co je "Záhořovo lože". Po vyspání (hoďce nedobrovolnému kroucení se) na karimatce, začínám obdivovat Jogíny a nedovedu přijít na to jak to, že nemají zdevastované tělo, ale spíše naopak. Stěhování se podepsalo na mém těle tak, že není místo, které by nemělo buď modřinu, nebo nebolelo. Má to ale i svá pozitiva, jako ostatně vše v našem životě. Stále jsem na živu i přes rozbitou výplň ve dveřích, a bouli na čele. Krom toho nemám a nemohu mít žádných pochyb, neb má tělesná schránka, halasně se ozvývající je tím důkazem. A kolegové i kolegyně v práci mají odemne aspoň chvilku klid. Teď si v tom mém malém "kutloušku" budu připadat jak na nepřetržité dovolené. Jenom ten pohled z okna mi bude připomínat, že nejsem u moře. Naštěstí není naproti domu v dohledu krematórium, ale předstupeň - domov s pečovatelskou službou. Tak mám vše pěkně pohromadě, snad i těch "pět Pé a smysl pro srandu". Až naberu opět sil, tak seberu hole nordic walking a dle buzoly půjdu směr jihovýchod. Howg Vaše Fan inka





Zpět na diskuzi